Laatste nieuws

NIEUW!!

2019-2020
21th European Championships Hot Air Ballooning
22 - 27 oct 2019, Mallorca, Spain
1-13 sept 2020, World Air Games, Turkey
24th World Championships Hot Air Ballooning
20-26 sept 2020, Murska Sobota, Slovenie...
lees meer

 
 
Hawkeye Team
https://t.co/gJ5tCVjszK
Sat 14 Jul 10:45:48 via Facebook      
Hawkeye Team
2 wedstrijden toegevoegd aan de lijst selectiewedstrijden 2018 Recent heeft het bestuur 2 aanvragen van DBCC-pilot… https://t.co/YMYC0nN83j
Wed 06 Jun 22:32:22 via Facebook      
Hawkeye Team
https://t.co/9sGDCI6iHq
Fri 25 May 13:20:14 via Facebook      
 

Nederlandse kampioenschappen 3

2017 2016 - 20152014 - 2013 - 2012 - 2011

 
2017
Top 10, Belgian Balloon Trophy, Vielsalm (BEL)
(39th Dutch Balloon Trophy)
25 - 28 May

No. Name Nationality Totale Score
1. Dominic Bareford GBR 14998
2. Nicolas Weber LUX 13885
3. Henk Broeders NED 13749
4. Philippe de Cock BEL 13729
5. Pavel Merinsky CZE 12987
6. David Bareford GBR 12938
7. Christophe Betzen LUX 12878
8. Nico Betzen LUX 12275
9. Roman Bauta POL 12218
10 Stefan Zeberli SUI 11998

Total results
  
Naar boven


2016
Top 10, Belgian Balloon Trophy, Vielsalm (BEL)
(38th Dutch Balloon Trophy)
5 - 8 May

No. Name Nationality Totale Score
1. Uwe Schneider GER 9289
2. David Bareford GBR 9184
3. Daniel Kusternigg AUT 8995
4. Dominic Bareford GBR 8991
5. Kenneth Karlstrom GBR 8602
6. Steven Vlegels BEL 8412
7. Laurent Pacaud FRA 8047
8. David Spildooren BEL 7889
9. Tadas Gegevicius LTU 7850
10. Bert Stuiver NED 7829

Total results

Naar boven



2015

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Vielsalm (BEL)
(37th  Dutch Balloon Trophy)
14 - 17 May

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 8867
2. David Linek CZE 7925
3. Peter Olsson SWE 7589
4. Ann Herdewijn BEL 7371
5. Roman Hugi SUI 7131
6. Nico Betzen LUX 6966
7. Clement Mignot LUX 6859
8. Csaba Molnar HUN 6743
9. Henk Broeders NED 6731
10. Remi Ouvrard FRA

6680

Total Results

Naar boven


2014

Top 10, 36th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)
29 May - 1 June

No.
Name
Nationality Total Score
1. Philip Mundt
DEN
14141
2. David Linek CZE 13953
3. David Bareford GBR 12049
4. Kim Larsen DEN 11606
5. Henk Broeders NED 11545
6. Jan Timmers BEL 11502
7. Rik Baan NED 11345
8. Christoffer Mundt DEN 11329
9. Steven Vlegels BEL 11308
10. Jan Oudenampsen
NED 11045

Total results

Naar boven


2013

Top 10,  35th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)

9 - 12 May

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 6832
2. David Bareford GBR 6695
3. Johannes Kooistra NED 6194
4. Henk Broeders NED 6186
5. Luc Herdewijn BEL 5938
6. Tadas Gegevicius LTU 5888
7. Jan Oudenampsen NED 5638
8. David Linek CZE 5466
9. Richard Parry GBR 5450
10. Nico Betzen LUX 5383

Total results

Naar boven


2012

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(34th Dutch Balloon Trophy)
16 - 20 May

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 9414
2. David Linek CZE 8198
3. Jan Timmers BEL 7744
4. Marcus Green GBR 7432
5. Petr Kubicek CZE 7305
6. Philippe de Cock BEL 7105
7. Rupert Stanley GBR 7105
8. Steven Vlegels BEL 7081
9. David Bareford GBR 6929
10. Ann Herdewijn BEL 6914

Total results


Naar boven


2011

Top 10, 33th Dutch Balloon Trophy, Joure (NED) 
2 - 5 June

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 9972
2. Henk Broeders NED 9457
3. Jan Timmers BEL 9109
4. Johannes Kooistra NED 8584
5. Philippe de Cock BEL 8481
6. Jan Oudenampsen NED 8112
7. Lars Ekstedt SWE 7083
8. Janne Balkedal SWE 7031
9. Ann Herdewijn BEL 6173
10. Erwin Pellegrom NED 6169

Total results

Naar boven

 

Sponsoren

             WK 2016

Ad Ballon Breda

 

Albert Heijn Zundert

 

Alexander de Bont

 

 Multimate

 

Pontmeyer