Laatste nieuws

NIEUW!!

2019-2020
21th European Championships Hot Air Ballooning
22 - 27 oct 2019, Mallorca, Spain
1-13 sept 2020, World Air Games, Turkey
24th World Championships Hot Air Ballooning
20-26 sept 2020, Murska Sobota, Slovenie...
lees meer

 
 
Hawkeye Team
https://t.co/gJ5tCVjszK
Sat 14 Jul 10:45:48 via Facebook      
Hawkeye Team
2 wedstrijden toegevoegd aan de lijst selectiewedstrijden 2018 Recent heeft het bestuur 2 aanvragen van DBCC-pilot… https://t.co/YMYC0nN83j
Wed 06 Jun 22:32:22 via Facebook      
Hawkeye Team
https://t.co/9sGDCI6iHq
Fri 25 May 13:20:14 via Facebook      
 

Nederlandse kampioenschappen 2

2017 2016 - 20152014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980 - 1979 - 1978



2010

 

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Izier (BEL)
(32th Dutch Balloon Trophy)
13 - 16 May

No. Name Nationality Total Score
1. Nico Betzen LUX 5728
2. Henk Broeders NED 5216
3. Uwe Schneider GER 4731
4. Johannes Kooistra NED 4730
5. René Erni SUI 4621
6. Stefan Zeberli SUI 4596
7. Steven Vlegels BEL 4589
8. Yves Berben BEL 4540
9. Janne Balkedal SWE 4289
10. Mathijs de Bruijn NED 4083

Total results


Naar boven


2009


Top 10, 31th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)
21 - 24 May

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 15909
2. Johannes Kooistra NED 13113
3. Jan Oudenampsen NED 13097
4. Jan Fokken NED 12216
5. Bert Stuiver NED 11794
6. Jean Louis Becker NED 11135
7. Rick de Groot NED 8583
8. Chris Hartendorp NED 7936
9. Erwin Pellegrom NED 7845
10. Harrie de Greeff NED 7758

Total results


Naar boven


2008

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(30th Dutch Balloon Trophy)
30 April - 4 May

No. Name Nationality Total Score
1. Jan Oudenampsen NED 10196
2. Luc Herdewijn BEL 9685
3. Jan Fokken NED 9577
4. Steven Vlegels BEL 9049
5. Henk Broeders NED 8883
6. Jan Timmers BEL 8008
7. Michael Standaert BEL 7088
8. Harrie de Greeff NED 6752
9. Johannes Kooistra NED 6699
10. Bert Stuiver NED 6641

Total Results


Naar boven


2007

Top 10, 29th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)
17 - 20 May

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 10161
2. Johannes Kooistra NED 9867
3. Harrie de Greeff NED 8827
4. Philippe de Cock BEL 8789
5. Michael Suchy CZE 8465
6. Mathijs de Bruijn NED 8300
7. Steven Vlegels BEL 8067
8. Jan Timmers BEL 7964
9. Luc Herdewijn BEL 7111
10. Cees van Helden NED 6348

Total results

Naar boven


2006

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Balen (BEL)
(28th Dutch Balloon Trophy)
11 - 15 August

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 5966
2. Harrie de Greeff NED 5330
3. Philippe de Cock BEL 5064
4. Jan Timmers BEL 4709
5. Jan Fokken NED 4680
6. Marcus Pieper GER 4605
7. Johannes Kooistra NED 4584
8. Mathijs de Bruijn NED 4545
9. Steven Vlegels BEL 3799
10. Luc Herdewijn BEL 3741

Total results
 

Naar boven


2005

Top 10, 27th Dutch Balloon Trophy, Oudehaske (NED)
21 - 24 April

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 12319
2. Pieter Kooistra NED 11414
3. Johannes Kooistra NED 10867
4. Mathijs de Bruijn NED 9654
5. Jan Fokken NED 9377
6. Bert Stuiver NED 8931
7. Shawn Mackinga USA 8672
8. Jelke Haven NED 8643
9. Jan Oudenampsen NED 8160
10. Bas Spierenburg NED 7861

Total results

Naar boven


2004

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(26th Dutch Balloon Trophy)

No. Name Nationality Total Score
1. Philippe de Cock
BEL
 7322
2. Henk Broeders
NED 6655
3. Markus Pieper
GER
6625
4.
Jan Fokken
NED
6589
5.
Jan Timmers
BEL
6453
6.
Marcus Green
GBR
6387
7.
David Bareford
GBR
6359
8.
Michael Standaert
BEL
6130
9.
Michael Genz
GER
5802
10.
Johannes Kooistra
NED
4569

Total results

Naar boven


2003

Top 10, 25th Dutch Balloon Trophy, Wanroij (NED)
25 - 28 September

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 13491
2. Jan Fokken NED 12689
3. Mathijs de Bruijn NED 12489
4. Pieter Kooistra NED 12379
5. Luc Herdewijn BEL 12117
6. Bert Stuiver NED 10001
7. Jan Oudenampsen NED 9401
8. Henk Lubbers NED 9156
9. Harrie de Greeff NED 8035
10. Wout Bakker NED 2000

Total results

Naar boven


2002

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(24th Dutch Balloon Trophy)

No. Name Nationality Total Score
1. Jan Fokken NED 6522
2. Mike Howard GBR 5874
3. Paul Spellward GBR 5858
4. Jan Timmers BEL 5707
5. Philippe de Cock BEL 5409
6. Geert Ivens BEL 5306
7. David Bareford GBR 5231
8. Henk Broeders NED 5186
9. Lindsay Muir GBR 4971
10. Crispin Williams GBR 4834

Total Results

Naar boven


2001

Top 10, 23th Dutch Balloon Trophy, Zeeland, NB (NED)
27 - 30 September

No. Name Nationality Total Score
1. Mathijs de Bruijn NED 10294
2. Henk Broeders NED 8860
3. Pieter Kooistra NED 7509
4. Jan Fokken NED 7220
5. Cees van Helden NED 7069
6. Jan Oudenampsen NED 6812
7. Harrie de Greeff NED 6660
8. Henk Lubbers NED 6073
9. Frank Schweppe NED 5762
10. Dirk Remmelink NED 5059

Total results

Naar boven


2000

Top 10, 22th Dutch Balloon Trophy, Wanroij (NED)

No. Name Nationality Total Score
1. Pieter Kooistra NED 8317
2. Mathijs de Bruijn NED 7386
3. Koen Barends NED 6992
4. Henk Broeders NED 6832
5. Monique van de Velde NED 6717
6. Luc Herdewijn BEL 6693
7. René van Gameren NED 6675
8. Geert Ivens BEL 6375
9. Patrick Alliët BEL 6225
10. Jan Fokken NED 6106
 

Sponsoren

             WK 2016

Ad Ballon Breda

 

Albert Heijn Zundert

 

Alexander de Bont

 

 Multimate

 

Pontmeyer