Laatste nieuws

NIEUW!!

2019-2020
21th European Championships Hot Air Ballooning
22 - 27 oct 2019, Mallorca, Spain
1-13 sept 2020, World Air Games, Turkey
24th World Championships Hot Air Ballooning
20-26 sept 2020, Murska Sobota, Slovenie...
lees meer

 
 
Hawkeye Team
Ad Ballon Cup 2018 3-4 november met een uitloop naar 10-11 november 2018. Wedstrijdeider; Jonas Maes, Wedstrijd; m https://t.co/jF50mGv4u1
Tue 15 May 20:04:22 via Facebook       3geretweet      
Hawkeye Team
https://t.co/IUctHXGVm0
Mon 14 May 8:22:37 via Facebook      
Hawkeye Team
https://t.co/EF21glrqoI
Sun 13 May 20:40:06 via Facebook      
 

Nederlandse kampioenschappen

2017 2016 - 20152014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980 - 1979 - 1978

 

 
2017
Top 10, Belgian Balloon Trophy, Vielsalm (BEL)
(39th Dutch Balloon Trophy)
25 - 28 May

No. Name Nationality Totale Score
1. Dominic Bareford GBR 14998
2. Nicolas Weber LUX 13885
3. Henk Broeders NED 13749
4. Philippe de Cock BEL 13729
5. Pavel Merinsky CZE 12987
6. David Bareford GBR 12938
7. Christophe Betzen LUX 12878
8. Nico Betzen LUX 12275
9. Roman Bauta POL 12218
10 Stefan Zeberli SUI 11998

Total results
  
Naar boven


2016
Top 10, Belgian Balloon Trophy, Vielsalm (BEL)
(38th Dutch Balloon Trophy)
5 - 8 May

No. Name Nationality Totale Score
1. Uwe Schneider GER 9289
2. David Bareford GBR 9184
3. Daniel Kusternigg AUT 8995
4. Dominic Bareford GBR 8991
5. Kenneth Karlstrom GBR 8602
6. Steven Vlegels BEL 8412
7. Laurent Pacaud FRA 8047
8. David Spildooren BEL 7889
9. Tadas Gegevicius LTU 7850
10. Bert Stuiver NED 7829

Total results

Naar boven



2015

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Vielsalm (BEL)
(37th  Dutch Balloon Trophy)
14 - 17 May

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 8867
2. David Linek CZE 7925
3. Peter Olsson SWE 7589
4. Ann Herdewijn BEL 7371
5. Roman Hugi SUI 7131
6. Nico Betzen LUX 6966
7. Clement Mignot LUX 6859
8. Csaba Molnar HUN 6743
9. Henk Broeders NED 6731
10. Remi Ouvrard FRA

6680

Total Results

Naar boven


2014

Top 10, 36th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)
29 May - 1 June

No.
Name
Nationality Total Score
1. Philip Mundt
DEN
14141
2. David Linek CZE 13953
3. David Bareford GBR 12049
4. Kim Larsen DEN 11606
5. Henk Broeders NED 11545
6. Jan Timmers BEL 11502
7. Rik Baan NED 11345
8. Christoffer Mundt DEN 11329
9. Steven Vlegels BEL 11308
10. Jan Oudenampsen
NED 11045

Total results

Naar boven


2013

Top 10,  35th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)

9 - 12 May

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 6832
2. David Bareford GBR 6695
3. Johannes Kooistra NED 6194
4. Henk Broeders NED 6186
5. Luc Herdewijn BEL 5938
6. Tadas Gegevicius LTU 5888
7. Jan Oudenampsen NED 5638
8. David Linek CZE 5466
9. Richard Parry GBR 5450
10. Nico Betzen LUX 5383

Total results

Naar boven


2012

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(34th Dutch Balloon Trophy)
16 - 20 May

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 9414
2. David Linek CZE 8198
3. Jan Timmers BEL 7744
4. Marcus Green GBR 7432
5. Petr Kubicek CZE 7305
6. Philippe de Cock BEL 7105
7. Rupert Stanley GBR 7105
8. Steven Vlegels BEL 7081
9. David Bareford GBR 6929
10. Ann Herdewijn BEL 6914

Total results


Naar boven


2011

Top 10, 33th Dutch Balloon Trophy, Joure (NED) 
2 - 5 June

No. Name Nationality Total Score
1. Steven Vlegels BEL 9972
2. Henk Broeders NED 9457
3. Jan Timmers BEL 9109
4. Johannes Kooistra NED 8584
5. Philippe de Cock BEL 8481
6. Jan Oudenampsen NED 8112
7. Lars Ekstedt SWE 7083
8. Janne Balkedal SWE 7031
9. Ann Herdewijn BEL 6173
10. Erwin Pellegrom NED 6169

Total results

Naar boven


2010

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Izier (BEL)
(32th Dutch Balloon Trophy)
13 - 16 May

No. Name Nationality Total Score
1. Nico Betzen LUX 5728
2. Henk Broeders NED 5216
3. Uwe Schneider GER 4731
4. Johannes Kooistra NED 4730
5. René Erni SUI 4621
6. Stefan Zeberli SUI 4596
7. Steven Vlegels BEL 4589
8. Yves Berben BEL 4540
9. Janne Balkedal SWE 4289
10. Mathijs de Bruijn NED 4083

Total results


Naar boven


2009


Top 10, 31th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)
21 - 24 May

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 15909
2. Johannes Kooistra NED 13113
3. Jan Oudenampsen NED 13097
4. Jan Fokken NED 12216
5. Bert Stuiver NED 11794
6. Jean Louis Becker NED 11135
7. Rick de Groot NED 8583
8. Chris Hartendorp NED 7936
9. Erwin Pellegrom NED 7845
10. Harrie de Greeff NED 7758

Total results


Naar boven


2008

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(30th Dutch Balloon Trophy)
30 April - 4 May

No. Name Nationality Total Score
1. Jan Oudenampsen NED 10196
2. Luc Herdewijn BEL 9685
3. Jan Fokken NED 9577
4. Steven Vlegels BEL 9049
5. Henk Broeders NED 8883
6. Jan Timmers BEL 8008
7. Michael Standaert BEL 7088
8. Harrie de Greeff NED 6752
9. Johannes Kooistra NED 6699
10. Bert Stuiver NED 6641

Total Results


Naar boven


2007

Top 10, 29th Dutch Balloon Trophy, Wezeperbrug (NED)
17 - 20 May

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 10161
2. Johannes Kooistra NED 9867
3. Harrie de Greeff NED 8827
4. Philippe de Cock BEL 8789
5. Michael Suchy CZE 8465
6. Mathijs de Bruijn NED 8300
7. Steven Vlegels BEL 8067
8. Jan Timmers BEL 7964
9. Luc Herdewijn BEL 7111
10. Cees van Helden NED 6348

Total results

Naar boven


2006

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Balen (BEL)
(28th Dutch Balloon Trophy)
11 - 15 August

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 5966
2. Harrie de Greeff NED 5330
3. Philippe de Cock BEL 5064
4. Jan Timmers BEL 4709
5. Jan Fokken NED 4680
6. Marcus Pieper GER 4605
7. Johannes Kooistra NED 4584
8. Mathijs de Bruijn NED 4545
9. Steven Vlegels BEL 3799
10. Luc Herdewijn BEL 3741

Total results
 

Naar boven


2005

Top 10, 27th Dutch Balloon Trophy, Oudehaske (NED)
21 - 24 April

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 12319
2. Pieter Kooistra NED 11414
3. Johannes Kooistra NED 10867
4. Mathijs de Bruijn NED 9654
5. Jan Fokken NED 9377
6. Bert Stuiver NED 8931
7. Shawn Mackinga USA 8672
8. Jelke Haven NED 8643
9. Jan Oudenampsen NED 8160
10. Bas Spierenburg NED 7861

Total results

Naar boven


2004

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(26th Dutch Balloon Trophy)

No. Name Nationality Total Score
1. Philippe de Cock
BEL
 7322
2. Henk Broeders
NED 6655
3. Markus Pieper
GER
6625
4.
Jan Fokken
NED
6589
5.
Jan Timmers
BEL
6453
6.
Marcus Green
GBR
6387
7.
David Bareford
GBR
6359
8.
Michael Standaert
BEL
6130
9.
Michael Genz
GER
5802
10.
Johannes Kooistra
NED
4569

Total results

Naar boven


2003

Top 10, 25th Dutch Balloon Trophy, Wanroij (NED)
25 - 28 September

No. Name Nationality Total Score
1. Henk Broeders NED 13491
2. Jan Fokken NED 12689
3. Mathijs de Bruijn NED 12489
4. Pieter Kooistra NED 12379
5. Luc Herdewijn BEL 12117
6. Bert Stuiver NED 10001
7. Jan Oudenampsen NED 9401
8. Henk Lubbers NED 9156
9. Harrie de Greeff NED 8035
10. Wout Bakker NED 2000

Total results

Naar boven


2002

Top 10, Belgian Balloon Trophy, Ny-Hotton (BEL)
(24th Dutch Balloon Trophy)

No. Name Nationality Total Score
1. Jan Fokken NED 6522
2. Mike Howard GBR 5874
3. Paul Spellward GBR 5858
4. Jan Timmers BEL 5707
5. Philippe de Cock BEL 5409
6. Geert Ivens BEL 5306
7. David Bareford GBR 5231
8. Henk Broeders NED 5186
9. Lindsay Muir GBR 4971
10. Crispin Williams GBR 4834

Total Results

Naar boven


2001

Top 10, 23th Dutch Balloon Trophy, Zeeland, NB (NED)
27 - 30 September

No. Name Nationality Total Score
1. Mathijs de Bruijn NED 10294
2. Henk Broeders NED 8860
3. Pieter Kooistra NED 7509
4. Jan Fokken NED 7220
5. Cees van Helden NED 7069
6. Jan Oudenampsen NED 6812
7. Harrie de Greeff NED 6660
8. Henk Lubbers NED 6073
9. Frank Schweppe NED 5762
10. Dirk Remmelink NED 5059

Total results

Naar boven


2000

Top 10, 22th Dutch Balloon Trophy, Wanroij (NED)

No. Name Nationality Total Score
1. Pieter Kooistra NED 8317
2. Mathijs de Bruijn NED 7386
3. Koen Barends NED 6992
4. Henk Broeders NED 6832
5. Monique van de Velde NED 6717
6. Luc Herdewijn BEL 6693
7. René van Gameren NED 6675
8. Geert Ivens BEL 6375
9. Patrick Alliët BEL 6225
10. Jan Fokken NED 6106
 

Sponsoren

             WK 2016

Ad Ballon Breda

 

Albert Heijn Zundert

 

Alexander de Bont

 

 Multimate

 

Pontmeyer